Piirdeaiad 2018-06-06T20:19:59+00:00

Piirdeaiad

Meie piirdeaedade valikusse kuuluvad 3D ja 2D paneelaiad, keevis- ja punutud võrkaiad, metallvarbaiad ning puitaiad.

Olulisel kohal on pakutava teenuse kvaliteet ja kliendi rahulolu. Tehnika olemasolu tagab kiirema, soodsama ja kvaliteetsema paigalduse.

Vastame 24h jooksul

Küsi pakkumist

Puitaed

Puitaed on Eestis enim levinud aiatüüp. Puitaed pakub eelkõige silmailu, hubasust ja privaatsust. Samuti on puitaia eelisteks müra- ja tuulte summutamine.

Puitaia pika eluea tagavad kvaliteetsed materjalid ning viimistlus. Enim levinud on vertikaalne- ja horisontaalne puitaed. Valmistame ka vastavalt kliendi soovile erilahendusega puitaedu.

Küsi pakkumist

3D ja 2D paneelaed

Paneelaed on tugevam ja vastupidavam kui keevis- ja punutud võrkaed. Kvaliteetselt paigaldatud paneelaed on esinduslik aastakümneid.

Kahjustada saanud paneeli on võimalik ühekaupa välja vahetada ja sellega saab iga klient kerge vaevaga hakkama. Pakume nii kuumtsingitud kui pulbervärvitud aiapaneele.

Küsi pakkumist

Metallvarbaed

Varbaed on kõige tugevam ja esinduslikum aiatüüp. Metallvarb sobib eriti laotud kivipostidega, sokliga või monoliitvundamendi peale. Soodsam lahendus on metallpostidega varbaia ehitamine.

Võimalik lisada erinevaid ornamente (odaotsad, sepised) vastavalt kliendi soovile ja nägemusele. Kõik varbaiad valmistatakse eelnevalt tehases, kuumtsingitakse ja pulbervärvitakse.

Küsi pakkumist

Keevis- ja punutud võrkaed

Võrkaed on kõige soodsam aiatüüp – keevisvõrk või punutud võrk. Üldiselt kasutatakse keevis- ja punutud võrkaeda suure krundi piiramiseks, kus muud lahendused läheks liialt kulukaks.

Küsi pakkumist

Tehtud tööd